Naprawa układu zasilania maszyn rolniczych

Możesz korzystać z oryginalnych  części o wydajności takiej samej jak nowe części, lecz za ułamek ceny nowego komponentu. Wielu klientów słyszało już o częściach regenerowanych, jednak mogą nie wiedzieć co dokładnie oznacza regeneracja. Używane części zamienne są regenerowane z zachowaniem takich samych standardów jakie obowiązują przy produkcji fabrycznie nowych części. Nie jest to odzyskiwanie części ani ich przebudowa . Przywracamy oryginalna wydajność, gdyż silniki i części są stworzone by mieć drugie życie. Jakie są zalety regenerowanych części?

Ze względu na ochronę środowiska, obniżamy emisje gazów i zużycie surowców do produkcji nowych części. Każda część będą c w użyciu jest regularnie konserwowana. Z czasem zostaje zastąpiona przez nową zanim jeszcze nastąpi awaria.

W tym miejscu kończy się historia większości produktów, jednak dla części regenerowanych historia dopiero się zaczyna, każda część która do nas trafia jest czyszczona, sprawdzana, odzyskiwana i naprawiana tak by działać jak nowa część, zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Co więc odróżnia części regenerowane od naprawianych. Oferujemy konkurencyjnie tani sposób napraw zapewniając  taką samą wydajność i mając gwarancję jak nowe części. Obniżają koszty naprawy i remontu. Skracają  czas przestoju gdyż są dostępne od ręki. Pracujemy na Toledo HEUI Master testerze pompowtryskiwaczy hydrauliczno - elektronicznych. Skontaktuj się z nami aby omówić opcje naprawy, które dostosujemy do twoich potrzeb.

+48 509 719 472 Mirosław Micor

+48 33 874 23 50

                                                                                   

Hartridge Toledo HEUI Master

Na wyposażeniu naszego serwisu Bosch Diesel Service Wulkan posiadamy urządzenie testujące Toledo HEUI Master. Urządzenie to służy do kompleksowej diagnostyki pompowtryskiwaczy HEUI za pomocą ciśnień do 280 bar. Dzięki niemu, mamy możliwość sprawdzenia szerokiego zakresu wtryskiwaczy od różnych producentów OEM takich jak:

Navistar Ford 6.0

Caterpillar C7-C9

Navistar DT 466/570 HT570

Caterpillar 312 6B -3126 E

Navistar T 444E/Ford 7.3 L

Caterpillar 3408 -3412

ISUZU TROOPER

Hartridge Toledo HEUI Master