Naprawa układu zasilania maszyn rolniczych

Możesz korzystać z oryginalnych  części o wydajności takiej samej jak nowe części, lecz za ułamek ceny nowego komponentu. Wielu klientów słyszało już o częściach regenerowanych, jednak mogą nie wiedzieć co dokładnie oznacza regeneracja. Używane części zamienne są regenerowane z zachowaniem takich samych standardów jakie obowiązują przy produkcji fabrycznie nowych części. Nie jest to odzyskiwanie części ani ich przebudowa . Przywracamy oryginalna wydajność, gdyż silniki i części są stworzone by mieć drugie życie. Jakie są zalety regenerowanych części?

Ze względu na ochronę środowiska, obniżamy emisje gazów i zużycie surowców do produkcji nowych części. Każda część będą c w użyciu jest regularnie konserwowana. Z czasem zostaje zastąpiona przez nową zanim jeszcze nastąpi awaria.

W tym miejscu kończy się historia większości produktów, jednak dla części regenerowanych historia dopiero się zaczyna, każda część która do nas trafia jest czyszczona, sprawdzana, odzyskiwana i naprawiana tak by działać jak nowa część, zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Co więc odróżnia części regenerowane od naprawianych. Oferujemy konkurencyjnie tani sposób napraw zapewniając  taką samą wydajność i mając gwarancję jak nowe części. Obniżają koszty naprawy i remontu. Skracają  czas przestoju gdyż są dostępne od ręki. Pracujemy na Toledo HEUI Master testerze pompowtryskiwaczy hydrauliczno - elektronicznych. Skontaktuj się z nami aby omówić opcje naprawy, które dostosujemy do twoich potrzeb.

+48 509 719 472 Mirosław Micor

+48 33 874 23 50

                                                                                   

Urządzenie  Hartridge Toledo HEUI Master służy do kompleksowej diagnostyki pompowtryskiwaczy:

Navistar Ford 6.0

Caterpillar C7-C9

Navistar DT 466/570 HT570

Caterpillar 312 6B -3126 E

Navistar T 444E/Ford 7.3 L

Caterpillar 3408 -3412

ISUZU TROOPER

Hartridge Toledo HEUI Master