CATERPILLAR C7 C9 HEUI Master

Możesz korzystać z oryginalnych części  o wydajności takiej samej jak nowe części lecz za ułamek ceny nowego komponentu. Wielu klientów słyszało już o częściach regenerowanych jednak mogą nie wiedzieć co dokładnie oznacza regeneracja. Używane części zamienne są regenerowane z zachowaniem takich samych standardów jakościowych jakie obowiązują podczas produkcji fabrycznie nowych części. Nie jest to odzyskiwanie części ani przebudowa. Przywracamy oryginalna wydajność ponieważ silniki i części są stworzone do tego by mieć drugie życie. Jakie są zalety regenerowanych części?

Obniżamy emisję gazów i zużycie surowców do produkcji nowych części. Każda część będą c w użyciu jest regularnie konserwowana. Z czasem zostaje zastąpiona przez nową jeszcze zanim nastąpi awaria. W tym miejscu kończy się historia większości produktów. Jednak dla części regenerowanych historia dopiero się zaczyna, każda część która do nas trafi jest czyszczona, sprawdzana,, odzyskiwana i naprawiana tak by działać jak nowa część, zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Co więc odróżnia części regenerowane od nowych?

Oferujemy konkurencyjnie tani sposób napraw zapewniając taką sama wydajność i mając gwarancję jak na nowe części. Obniżamy koszty naprawy i remontu. Skracamy czas przestoju gdyż części dostępne są od ręki. Pracujemy na Toledo HEUI Master testerze pompowtryskiwaczy hydrauliczno elektronicznych. Skontaktuj się z nami aby omówić opcje naprawy, które dostosujemy do twoich potrzeb.

+48 509 719 472 Mirosław Micor

+48 33 87423 50

Urządzenie Hartridge HEUI Master służy do kompleksowej diagnostyki pompowtryskiwaczy:

Navistar Ford 6.0

Caterpillar C7-C9

Navistar DT 466/570 - HT 570

Caterpillar 312 6B -3126E

Navistar T 444E/Ford 7.3 L

Caterpillar 3408 - 3412

ISUZU TROOPER

Hartridge Toledo HEUI Master