CATERPILLAR C7 C9 HEUI Master

Możesz korzystać z oryginalnych części  o wydajności takiej samej jak nowe części lecz za ułamek ceny nowego komponentu. Wielu klientów słyszało już o częściach regenerowanych jednak mogą nie wiedzieć co dokładnie oznacza regeneracja. Używane części zamienne są regenerowane z zachowaniem takich samych standardów jakościowych jakie obowiązują podczas produkcji fabrycznie nowych części. Nie jest to odzyskiwanie części ani przebudowa. Przywracamy oryginalna wydajność ponieważ silniki i części są stworzone do tego by mieć drugie życie. Jakie są zalety regenerowanych części?

Obniżamy emisję gazów i zużycie surowców do produkcji nowych części. Każda część będą c w użyciu jest regularnie konserwowana. Z czasem zostaje zastąpiona przez nową jeszcze zanim nastąpi awaria. W tym miejscu kończy się historia większości produktów. Jednak dla części regenerowanych historia dopiero się zaczyna, każda część która do nas trafi jest czyszczona, sprawdzana,, odzyskiwana i naprawiana tak by działać jak nowa część, zgodnie z najnowszymi wytycznymi. Co więc odróżnia części regenerowane od nowych?

Oferujemy konkurencyjnie tani sposób napraw zapewniając taką sama wydajność i mając gwarancję jak na nowe części. Obniżamy koszty naprawy i remontu. Skracamy czas przestoju gdyż części dostępne są od ręki. Pracujemy na Toledo HEUI Master testerze pompowtryskiwaczy hydrauliczno elektronicznych. Skontaktuj się z nami aby omówić opcje naprawy, które dostosujemy do twoich potrzeb.

+48 509 719 472 Mirosław Micor

+48 33 87423 50

Hartridge Toledo HEUI Master

Na wyposażeniu naszego serwisu Bosch Diesel Service Wulkan posiadamy urządzenie testujące Toledo HEUI Master. Urządzenie to służy do kompleksowej diagnostyki pompowtryskiwaczy HEUI za pomocą ciśnień do 280 bar. Dzięki niemu, mamy możliwość sprawdzenia szerokiego zakresu wtryskiwaczy od różnych producentów OEM takich jak:

Navistar Ford 6.0

Caterpillar C7-C9

Navistar DT 466/570 - HT 570

Caterpillar 312 6B -3126E

Navistar T 444E/Ford 7.3 L

Caterpillar 3408 - 3412

ISUZU TROOPER

Hartridge Toledo HEUI Master