Układ Common Rail do Pojazdów Użytkowych

Możesz korzystać z oryginalnych części o wydajności takiej samej jak nowe części, lecz za ułamek ceny nowego komponentu. Wielu klientów słyszało już o częściach regenerowanych jednak mogą nie wiedzieć co dokładnie oznacza regeneracja. Używane części zamienne są regenerowane z zachowaniem takich samych standardów jakościowych jakie obowiązują podczas fabrycznie nowych części. Nie jest to odzyskiwanie części ani ich przebudowa. Przywracamy oryginalną wydajność ponieważ silniki i części są stworzone by mieć drugie życie

Jakie są zalety regenerowanych części?

Biorąc pod uwagę ochronę środowiska, obniżamy emisję gazów i zużycie surowców do produkcji nowych części. Każda część będąc w użyciu jest regularnie konserwowana. Z czasem zostaje zastąpiona przez nową jeszcze zanim nastąpi awaria. W tym miejscu kończy się historia większości produktów. Jednak dla części regenerowanych historia dopiero się zaczyna, każda części która do nas trafia jest czyszczona, sprawdzana, odzyskiwana i naprawiana tak by działać jak nowa część, zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Co więc odróżnia części regenerowane od naprawianych?

Oferujemy konkurencyjnie tani sposób napraw zapewniając taką samą wydajność i mając gwarancję jak nowe części. 

Obniżając  koszty naprawy i remontu, skracając czas przestoju gdyż są dostępne od ręki. Pracujemy na Hartridge Toledo HEUI Master testerze  pompowtryskiwaczy hydrauliczno - elektronicznych. Skontaktuj się z nami aby omówić opcje naprawy, które dostosujemy do twoich potrzeb.

Urządzenie testujące Hartridge Toledo HEUI Master służy do kompleksowej diagnostyki pompowtryskiwaczy:

Navistar Ford 6.0

CATERPILLAR c7 -c9

NAVISTAR DT 466/570 -HT570

CATERPILLAR 312 6B - 3126E

NAVISTAR T 444E/Ford 7.3L

CATERPILAR 3408 - 3412

ISUZU TROOPER

   Hartridge Toledo HEUI Master