Maszyny budowlane i rolnicze


Serwis, naprawa i remont


Wulkan Bosch Diesel Service oferuje profesjonalny serwis, naprawę, jak i remonty maszyn budowlanych i rolniczych. Wykwalifikowana kadra fachowców poradzi sobie z każdą usterką oraz zapewni doradztwo techniczne. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, dlatego usługi diagnostyki i naprawy wykonujemy:

- mobilnie

- stacjonarnie w naszym serwisie, jeśli w miejscu postoju maszyny nie ma możliwości jej naprawy

Działamy na obszarze całej Polski, głównie w województwach: małopolskim oraz śląskim.

Nasze usługi wykonywane są przy zachowaniu wysokiej jakości oraz korzystnej ceny. Zaufaj profesjonalistom i zredukuj czas przestoju do minimum.

Naprawa pompowtryskiwaczy HEUI, CAT, pomp wtryskowych


Oferujemy konkurencyjnie tani sposób napraw zapewniając taką samą wydajność i mając gwarancję jak nowe części.

Obniżając  koszty naprawy i remontu, skracając czas przestoju, gdyż są dostępne od ręki. Pracujemy na Hartridge Toledo HEUI Master testerze  pompowtryskiwaczy hydrauliczno - elektronicznych. Naprawiane przez nas pompy wtryskowe posiadają protokoły potwierdzające ich sprawność. Skontaktuj się z nami aby omówić opcje naprawy, które dostosujemy do Twoich potrzeb.

Hartridge Toledo HEUI Master

Na wyposażeniu naszego serwisu Bosch Diesel Service Wulkan posiadamy urządzenie testujące Toledo HEUI Master. Urządzenie to służy do kompleksowej diagnostyki pompowtryskiwaczy HEUI za pomocą ciśnień do 280 bar. Dzięki niemu, mamy możliwość sprawdzenia szerokiego zakresu wtryskiwaczy od różnych producentów OEM takich jak:

Navistar Ford 6.0

CATERPILLAR c7 -c9

NAVISTAR DT 466/570 -HT570

CATERPILLAR 312 6B - 3126E

NAVISTAR T 444E/Ford 7.3L

CATERPILAR 3408 - 3412

ISUZU TROOPER

Hartridge Toledo HEUI Master

  Stół probierczy Bosch EPS 815

Podstawowym elementem każdego warsztatu z autoryzacją Bosch Diesel Service jest posiadanie tej maszyny. Dzięki niemu możliwe jest testowanie pompowtryskiwaczy, układów PLD oraz Common Rail. Każda pompa czy pompowtryskiwacz posiada wydruk potwierdzający sprawność.