Układ Common Rail do Pojazdów Użytkowych

Możesz korzystać z oryginalnych części o wydajności takiej samej jak nowe części, lecz za ułamek ceny nowego komponentu. Wielu klientów słyszało już o częściach regenerowanych jednak mogą nie wiedzieć co dokładnie oznacza regeneracja. Używane części zamienne są regenerowane z zachowaniem takich samych standardów jakościowych jakie obowiązują podczas fabrycznie nowych części. Nie jest to odzyskiwanie części ani ich przebudowa. Przywracamy oryginalną wydajność ponieważ silniki i części są stworzone by mieć drugie życie

Jakie są zalety regenerowanych części?

Biorąc pod uwagę ochronę środowiska, obniżamy emisję gazów i zużycie surowców do produkcji nowych części. Każda część będąc w użyciu jest regularnie konserwowana. Z czasem zostaje zastąpiona przez nową jeszcze zanim nastąpi awaria. W tym miejscu kończy się historia większości produktów. Jednak dla części regenerowanych historia dopiero się zaczyna, każda części która do nas trafia jest czyszczona, sprawdzana, odzyskiwana i naprawiana tak by działać jak nowa część, zgodnie z najnowszymi wytycznymi.

Co więc odróżnia części regenerowane od naprawianych?

Oferujemy konkurencyjnie tani sposób napraw zapewniając taką samą wydajność i mając gwarancję jak nowe części. 

Obniżając  koszty naprawy i remontu, skracając czas przestoju gdyż są dostępne od ręki. Pracujemy na Hartridge Toledo HEUI Master testerze  pompowtryskiwaczy hydrauliczno - elektronicznych. Skontaktuj się z nami aby omówić opcje naprawy, które dostosujemy do twoich potrzeb.

Hartridge Toledo HEUI Master

Na wyposażeniu naszego serwisu Bosch Diesel Service Wulkan posiadamy urządzenie testujące Toledo HEUI Master. Urządzenie to służy do kompleksowej diagnostyki pompowtryskiwaczy HEUI za pomocą ciśnień do 280 bar. Dzięki niemu, mamy możliwość sprawdzenia szerokiego zakresu wtryskiwaczy od różnych producentów OEM takich jak:

Navistar Ford 6.0

CATERPILLAR c7 -c9

NAVISTAR DT 466/570 -HT570

CATERPILLAR 312 6B - 3126E

NAVISTAR T 444E/Ford 7.3L

CATERPILAR 3408 - 3412

ISUZU TROOPER

Hartridge Toledo HEUI Master