Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu internetowego www.boschservicewulkan.pl

Wulkan Bosch Service logo

1. Informacje ogólne

Nasza polityka prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich z usług sklepu internetowego i serwisu www.boschservicewulkan.pl

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Wulkan S.C. z siedziba w Suchej Beskidzkiej, ul. Role 225, NIP 5521567976, REGON 356766901.

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym.

4. Dane osobowe gromadzone są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób: a)poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje b)poprzez gromadzenie plików "cookies"

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Dane pozostawione w serwisie nie zostaną udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

8. Użytkownik serwisu w każdej chwili ma prawo do wglądu, modyfikacji zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych w dowolnym momencie.

9.Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji - nasze dane można znaleźć w zakładce- KONTAKT.